Tylko od wyobraźni i kreatywności Młodej Pary zależy charakter i styl całej uroczystości

Bal weselny jest jednym z najważniejszych uroczystości w życiu Młodej Pary. Ponieważ wiemy o tym doskonale dlatego wychodzimy z propozycją przebiegu Waszej uroczystości, którą możecie dowolnie modyfikować, zmieniać, wzbogacać o swoje własne pomysły.

Chętnie podzielimy się rozwiązaniami wybieranymi przez naszych klientów.
Podpowiemy co spotkało się z zadowoleniem naszych klientów, a jakie pomysły się nie sprawdzają.

Wszystkie elementy i scenariusz Waszego wesela omówimy na niezobowiązującym spotkaniu

Duet – DJ oraz Prezenter(Wodzirej)

Idealne rozwiązanie dla klientów, którzy oprócz wybornie dobranej muzyki przez doświadczonego Dj-a poszukują również prezentera, który poprowadzi bal lub uroczystość.

Coraz częściej nasi klienci wybierają bal weselny, który jest nowoczesną wersją tradycyjnego wesela. Bal to wydarzenie, w którym próżno szukać kiczu, zabaw i utworów o dwuznacznym podtekście wprawiającym Młodą Parę bądź gości w zażenowanie i zakłopotanie. Dzieje się tak ponieważ scenariusz balu – wesela konsultowany jest z Młodymi, którzy określają jakie atrakcje miałyby się znaleźć w trakcie uroczystości. To Młoda Para decyduje czy będzie tort, podziękowanie dla rodziców, czy oczepiny z konkursami. Jeśli tak to w jakiej formie. To Młodzi decydują, z którego elementu tradycyjnego wesela chcieliby zrezygnować, a jakie elementy pozostawić. To Wy macie wpływ na muzykę, którą usłyszycie na balu. To Wy decydujecie czym chcielibyście zaskoczyć swoich gości. Oświetlenie sali, projekcja zdjęć i filmów, karaoke, konfetti, bańki mydlane, „taniec w chmurach” – to wszystko mamy dla Was. A może macie inne życzenia, którym moglibyśmy sprostać? Uczynimy wszystko, abyście byli zadowoleni, a Wasze przyjęcie było niezapomniane.

Głównym zadaniem prezentera jest zrealizowanie marzenia Młodej Pary o dobrej zabawie podczas balu. Prezenter to dusza towarzystwa, która swoją otwartością i humorem zjednuje sobie sympatię ludzi. W zależności od regionu i tradycji prezenter, w oczekiwaniu na Młodą Parę, zaprasza gości na salę, przygotowuje organizacyjnie gości do przybycia Młodych. W czasie całego wesela troszczy się, aby wszyscy goście dobrze się bawili. Taktownie i z klasą zaprasza gości do tańca i zabaw, w których sam bierze czynny udział, a podczas przerw inicjuje toasty. Przyjęcia weselne prowadzone przez prezentera obfitują w liczne atrakcje i niespodzianki dzięki czemu na długo pozostają w pamięci gości.

Dobrego prezentera cechuje wysoka kultura osobista oraz nienaganna prezencja. Posiada umiejętność dostosowania się do różnych sytuacji – trzyma się z boku jeżeli goście dobrze się bawią i wchodzi na parkiet gdy zabawa słabnie. Prezenter jest „ustami” młodych i organizuje podziękowania dla rodziców oraz gości. Prezenter wciela się również w rolę nauczyciela prostych i ujmujących tańców korowodowych, które z powodzeniem może zatańczyć dowolna liczba osób (np. Taniec Belgijski, Can Can, Rock`n`Roll, Polonez).

Muzyka na pierwszy taniec

Para Młoda wybiera samodzielnie utwór na pierwszy taniec. Chętnie jednak służymy pomocą szczególnie jeżeli chcecie stworzyć mix utworów. Nasz DJ stworzy dla Was upragnioną składankę i dopasuje utwór do choreografii pierwszego tańca.

Nowoczesne wesele z elementami tradycji

To przysłowiowa kwintesencja każdej uroczystości. Ponieważ tradycyjna dekoracja powoli odchodzi już w niepamięć ustępując miejsca nowoczesnym rozwiązaniom dekoracyjnym. Przygotowaliśmy ofertę skierowaną do tych, którzy pragną więcej. Dzięki efektom oświetlającym scenę, parkiet, ściany, sufity oraz elementy architektoniczne stworzymy niepowtarzalną atmosferę, ożywimy każdy, nawet najskromniejszy lokal.

Jak zachęcić gości do zabawy

Prowadząc bal kierujemy się jedną zasadą – nie nakłaniamy nikogo do zabawy na siłę, nie wyciągamy na siłę zza stołu. Skupiamy się na stwarzaniu atmosfery wesołej zabawy, która stopniowo wciąga na parkiet nawet najbardziej opornych gości. Dedykacje, życzenia oraz zamówione piosenki sprawiają, że do tańca chętnie wychodzą całe rodziny. Tak rozbawionym gościom staramy się grać najbardziej taneczne utwory.

Sposób na udane wesele

Wasze zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Znajomość ustalonego przez Was wcześniej harmonogramu balu, idealnie dobrana muzyka, nienaganne prowadzenie przez prezentera Waszej uroczystości sprawi, że będziecie mogli oddać się bez reszty zabawie. Wybierając nas zyskujecie spokój podobnie tak jak inni nasi klienci, którzy już wcześniej nam zaufali. Podczas balu to my zadbamy, aby fotograf czy kamerzysta otrzymał od nas informacje o zbliżającym się wydarzeniu aby mogli się przygotować i uwiecznić na zawsze niezapomniane chwile.