Muzyka

Młodzi na spotkaniu przed weselem decydują o rodzaju muzyki, mogą także przygotować swoją listę z piosenkami, które koniecznie chcieliby usłyszeć. To Młodzi decydują jakiej muzyki sobie nie życzą np. disco polo, itp. Oczywiście sugerujemy uwzględnić upodobania Waszych gości ponieważ z całą pewnością chcielibyście zapewnić im jak najlepszą zabawę, po której zostaną miłe wspomnienia. Na weselu staramy się grać muzykę łączącą pokolenia, wyłącznie najbardziej znane i taneczne przeboje polskie i zagraniczne. W naszej ofercie nie znajdziecie zabaw oraz utworów z dwuznacznym podtekstem, wprawiających Młodą Parę oraz gości w zakłopotanie. Nie prezentujemy utworów, które zachęcają do spożywania alkoholu jeżeli sami goście nie przejawiają takiej woli. Bal prowadzimy z zasadą „nie przeszkadzać”. Jeżeli Wasi goście dobrze się bawią nie ma potrzeby by im przerywać. Staramy się, aby bloki taneczne płynnie się ze sobą komponowały.

Repertuar

Szeroki repertuar obejmuje wiele dekad i stylów muzycznych. Nie sposób wymienić wszystkich utworów, które gramy. Dobieramy utwory tak, aby utrzymać niepowtarzalny klimat. Nasza playlista tworzona jest na podstawie wieloletnich doświadczeń. Perełki muzyczne, dzięki którym zapełnia się parkiet tworzą indywidualny styl naszego Dj’a.

Nasza płytoteka

Latino
Twist
Euro Dance
Italo Disco
Rock&Roll
Lata 70
Lata 80
Lata 90
Lata 00
Muzyka Włoska
Muzyka Góralska
Polski Dance

Oraz najnowsze przeboje znane i lubiane z radio i telewizji

Na życzenie klienta również zagramy muzykę DISCO POLO oraz BIESIADNĄ

Nasze mixy muzyczne

Muzyka podczas posiłków

Muzyka podczas posiłków. W trakcie posiłków prezentujemy utwory wolne, wprowadzające spokojny i stonowany klimat. Aby goście mogli odpocząć oraz zjeść przed dalszą zabawą. Muzyka prezentowana jest stosunkowo cicho, pozwoli co pozwoli Waszym gościom swobodnie rozmawiać. W trakcie posiłków wznoszone są również toasty.